Size Özel Web Site Temaları 

Websitesi size ne gibi faydalar sağlar ?

Bir web sitesi satın aldığınızda , ticaretiniz ve siz artık  sadece  bulunduğnuaz yere bağlı kalmazsınız. Türkiye içinden tüm şehirlerde sizi tanıyanlar olacağı gibi , dünyanın dört bir yanındanda sizi ve firmanızı tanıyanlar olacaktır. Buda  ticaretiniz için daha cok müşteri demektir. Web sitenizi , sizi detayları ile tanıtan bir vitrin gibi düşünebilirsiniz.  farzedelim ki bir sıhhi tesisatçısınız , müşteri girip googlea  sıhhi tesisatcı yazdığında , sizin de firmanızn adı bu aramalarda cıkabilecektir. Böylece müşterinin  tercihleri arasıda sizde olacaksınız

Tabii bununla kalmıyor. Müşterinin sizi seçmesi için  firmanıza gelmeden firmanızı detaylı bir şekilde incemek isteyecektir. İşte bu noktada devreye tasarımın gücü girmektedir. size ve firmanıza ait  tüm dokumanları resimleri hatta videoları bile web sitenize ekleyebilirsiniz. Müşteri böylece firmanızı daha yakından inceleyebilecektir. yada tüm dünyanın sizi tanıması gerektiği bir iş yapıyorsunuz . Mesela amatör müzisyensiniz yada kitap yazarısınız. Bu noktada tabiiki ücretsiz blog sayfaları acabilirsiniz. Ancak ücretsiz actığınız blog sayfasında size blog hizmeti veren  firmanında reklamı olacaktır. Hatta o firmanın aldığı reklamlar olacaktırki ( bu reklamlar pekte iyi reklam olmayabiliyor) Aynı şekilde firmanız için de ücretsiz bir blog alabilirsiniz , ama ücresiz aldığınız blog ta emim olun firmanızdan cok blog sahibinin reklamı olacaktır. Kişisel ve kurumsal tanıtımızınız en doğru ve en güzel yolu size özel , kücük ücretler ödeyebileceğiniz bir web sitesidir.

2011 yılı itibarı ile Resmii Gazetede yayınlanmak sureti ile web sitesi tasarımı işletmeler için artık zorunlu  hale geldi. Yani isterseniz tesisatcı olun isterseniz restorant ister berber olun isterseniz konfeksiyoncu ... yani hangi işi yaparsanız yapın web siteniz olmak zorunda! Eskiden web sitesi yapmak için bir kucak para ödemek ve belli bir süre tasarımın hazırlanması için beklemek durumundaydınız . Artık tabii öyle bir sorununuz yok. size uyan cok kücük bütcelerle web sitenizi hazırlıyor ve tasarımını en gec bir hafta içinde tamamlıyoruz. Sonrasnda zaten işlerinizde olan artışı sizde farkediyorsunuz.

Web Paketlerimiz neler içeriyor ?

1 adet alan adı

1 adet alan

  • Bu alanda istediğiniz veriyi (resim yazı müzik video vs) internet üzerinden paylaşabilirsiniz. böylece insanlar alan adnızı  interenet sayfalarına yazdıklarında sizin paylaştığınız verileri  görecektir. Bu alanda veri saklanması için belli bir kapasitesi olması gerekiyor. bu kapasiteyi 10 gb dan 100 gb a kadar ücretsiz olarak müşterilerimize sunmaktayız.

100 adetten sınırsız adede kadar e posta

  • Haberleşme ve iletişim de telefonla aramadan cok , yazışarak haberleşme tercih edilmektedir. anlık yazışma programları dışında bir de size  özel bir e posta aracı olmak zorunda ki insanlar size ulaşamadığında size e posta bırakbilsinler., sizde bu epostaları belli periyodlarla okuyup insanlara dönüş sağlayabilirsiniz. e posta adresiniz size özel olacaktır ve yine sizin belirleyeceğiniz isim olacaktır örneğin destek@sizinbelirleyeceğinizisim.com  yada bilgi@sizinbelirleyeceğinizisim.com  gibi. E posta kurulum işleminizde tarafımızdan ücretsiz yapılmaktadır. Hatta insanlara mail gönderken mail yazma alanı altında bulunan imzanızıda dilerseniz biz tasarlıyoruz . tabii o da ücretsiz..

 Size özel Binlerce güçlü tasarım desteği

 

 

Aşağıdaki formu  doldurarark yada bize Whats App üzerinden yazarak demo talebi isteyebilirsniz.

Demo talebiniz oluşturulduğunda size  sayfanızın giriş adresi gönderilecektir. demonuzda sizin göndereceğiniz veriler olacak ve bu veriler 1 hafta sonra silinecektir. siz 1 hafta içinde demonuzu inceleyip web sitenizi satın almaya karar verdiğinizde satın alma işlemi sonrasında sizin adınıza siteniz  tümü ile tamamlanmış ve açılmış  olacaktır.

  

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Bir Teknik Servisten Daha fazlası ! Söktakçı değil , Tamirci bir bilgisayar servisi ... Türkiye'nin Teknik Servis Noktası ! Bir Yıla kadar garanti Türkiyenin Her yerine Kargo ! Her Bütçeye uygun Bilgisayar ! Telefon ve WhatsApp Desteği 7/24 Kesintisiz Destek ! Ücretsiz Arıza Tespiti Web tasarımı ve desteği Ücretsiz Teknoloji Danışmanlığı !... Türk Teknik Servis .... Uzman Destek...!!

COOK YAKINDA  TRAKYA NIN EN BÜYÜK TEKONOLOJİ MERKEZİ OLARAK  KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDECEĞİZ 

#TEMMUZU BEKLEYİN   

-HABERİNİZ OLSUN İSTEDİK-SİZİN İÇİN DOPDOLU AVANTAJLAR !

ALTERNATİF 

  Yukarıdaki resmlerin üzerine tıkayarak detaylı bilgi alabilirsiniz 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Türkiye de   teknik servislerin hemen hemen hepsi , garantili hizmet verir ( yada garantili hizmet verdiğini iddia eder) ancak bu garanti siz  servisin kapısından cıktığnız anda sona erer. DKC Bilgisayar da bu durum daha farklıdır.  Türkiye de , en uzun süreli hizmet garantisi veren firmalar arasındayız. Normal şartlarda bu tip onarımlarda garanti süresi 15 gün ile 3 ay arasındayken , biz DKC bilgisayar olarak 1 yıla kadar  işçilik garantisi vermekteyiz. 

ister teknik serivismizin müşterisi olun ister olmayın her durumda , whatsap hattımız her türlü teknik sorularınız için 7/24 sizlerin hizmetinizde , whatsap üzerinde oluşturduğumuz guruplar sizleri beklemekte . Bi nevii  gönüllü teknik danışmanınızız aslında , hemde ücretsiz :) 

Arızalı ürününüz sizden bize, bizden size gelene  kadar , birlikte takibini yapıyoruz. kargo aşamasında onarım aşamasında test aşamasında sizleri sürekli bilgilendiriyoruz   devamını oku 


 

|KURUMSAL||TEKNİK SERVİS||KAMPANYALAR||BLOG||DKC MARKET||SORUN GİDERME||ÇÖZÜM ORTAKLIĞIMIZ||MÜŞTERİ DENEYİMLERİ|


ARNAVUTKÖY BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ATAŞEHİR BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ AVCILAR BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BAĞCILAR BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BAHÇELİEVLER BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BAKIRKÖY BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BAŞAKŞEHİR BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BAYRAMPAŞA BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BEŞİKTAŞ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BEYLİKDÜZÜ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BEYOĞLU BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BÜYÜKÇEKMECE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BEYKOZ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ  ÇEKMEKÖY BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ESENLER BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ESENYURT BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ EYÜP BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ FATİH BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ GAZİOSMANPAŞA BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ GÜNGÖREN BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ KADIKÖY BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ KAĞITHANE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ KARTAL BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ KÜÇÜKÇEKMECE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ MALTEPE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ PENDİK BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ SANCAKTEPE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ SARIYER BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ SİLİVRİ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ SULTANBEYLİ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ SULTANGAZİ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ŞİLE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ŞİŞLİ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ TUZLA BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ÜSKÜDAR BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ÜMRANİYE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ZEYTİNBURNU BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ Bilgisayar tamiri servisi - laptop tamiri servisi - cep telefonu teknik servisi - ipad tamir servisi - monittör teknik servisi -tablet tamri servisi-anakart tamiri - güc kaynağı tamiri -ekran kartı tamiri -anadolu yakası teknik servis avrupa yakası teknik servis istanbul teknik servis ankara  tamir servisi -izmir teknik servis -bursa tamir servisi -antalya tamir servisi   asus yetkili servis -toshiba yetkili servis-casper yetkili servis -hp yetkili servis -casper yetkili servis -exper  yetkili servis - moonster yetkili servis- istanbul tamir servisi  -pendik bilgisayarcı #bilgisayar #teknik #servis #laptop #notebook #netbook  #monitör  #tablet  #ipad  #monitör #tamir #casper #asus  #toshiba  #lanovo  #exper #grundig #moonster #hppavilion #samsung #web tasarım #google #üstsıra #sosyal medya #seo #adwords #facebook #twiter #instagram #webdesing #tasarım #html #html5 #java #javascript #youtube 

Şuan Sitemizde Aktif olanlar