UZAKTAN YARDIM NEDİR  ?    Uzaktan yardım, Bilgisayarınızla ilgili yazılımsal  programsal bir probleminiz oldugunda profesyonel bir destek almanızı sağlayacak olan, sizin ve destek alacağınız kişinin bilgisayarı arasında  internet üzerinden bağlantı sağlayan faydalı bir programdır. Bu program sayesinde bir arkadaşınızdan yada teknik servisimizden yardım destek alabilirsiniz. Örneğin bir yazıcı aldınız ve kurulması gerekiyorsa , bunun yapmayı bilmiyorsanız bu programı kullanarak bizden yardım alabilirsiniz. 

NASIL KULLANILIR (GÜVENLİMİ)     Birçok müşterimizin ortak tedirginliği ; acaba bilgisayarıma bağlanan kişi her an bilgisayarıma girip beni yerli yersiz  izleyebilirmi?  kaygısıdır. Bu kaygı tamamen yersizdir tabiki. Çünkü siz programı açıp şifre ve ID paylaşmadan bilgisayarınıza bağlanmamız imkansızdır. Bizlerle sürekli işyapan premium müşterilerimiz için sürekli bağlantı kuruyoruz elbette, ancak bunun için müşterilerimzin kesinlikle  onayını almak durumundayız . Bunun dışında sizin bilgisayarınıza yerli yersiz bağlanmak yasal bir suctur elbet. Tabiiki gerek ekibimiz , gerekse iyi niyetinden emin olduğunuz bir başkası bu riski ve  tehlikeyi göze alamayacaktır. Bununla birlikte güvenmediğiniz tanımadığınız veya  hicbir kurumsal kimliği olmayan kişilerle şifre ve ID  paylaşmamanızı önermekteyiz. UZAKTAN YARDIM İÇİN NE GEREKİYOR    Uzatan yardımı kullanabilmeniz için öncelikte aşağıdaki yönergeler izleyerek , uzak yardım programını kurmanız gerekmektedir. Bununla birlikte bilgisayarınız calışır durumda olmalı ve internet bağlantınız mutlaka olmalıdır. Aksi halde bilgisayarınıza bağlanmamız mümkün olmayacaktır. 


YÜKLEME YÖNERGERLERİ Resim 1Uzak Bağlantı yu indirmeyi sectiğinizde Explorer tarayıcınızda aşağıdaki  gibi bir yükleme seceneği cıkacaktır. Kırmızı daire içindeki calıştır butonuna tıklayın ve yüklemeyi başlatın  Resim 2 calıştır a tıkladığınızda gelen ekranda kırmızı ile işaretli olan  "kur , sadece kişisel ticari olmayan " seceneklerini  işaretleyp , kabul et ve bitir diyoruz  Resim3 Tebrikler ! Uzak bağlantı programınızı kurmayı başardınız !  Artık bizden yardım almaya hazırsınız! gelen ekranda kırmızı daire içinde ki bölümde İD ve PASSWORD kısmını  542 897 41 88 numaralı hattımızı arayıp teknisyenimizle paylaştığınızda , teknisyenimiz bilgisayarınıza bir kac dakika içinde bağlanacak ve yazılımsal probleminizi giderecektir Buraya tıklayarak Uzak bağlantı programını Kurabilirsiniz ! 
 

*Mesajınızı lütfen Google Chrome kullanarak Gönderiniz ... Aksi halde talebiniz servisimize ulaşmayabilir * 

Yorumlar

  • Ahmet Ebil

    merhabalar,epostama ulaşamıyorum,tam ekran olmuyor%80 gibi açıyor...

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Bir Teknik Servisten Daha fazlası ! Söktakçı değil , Tamirci bir bilgisayar servisi ... Türkiye'nin Teknik Servis Noktası ! Bir Yıla kadar garanti Türkiyenin Her yerine Kargo ! Her Bütçeye uygun Bilgisayar ! Telefon ve WhatsApp Desteği 7/24 Kesintisiz Destek ! Web tasarımı ve desteği Ücretsiz Teknoloji Danışmanlığı !... Türk Teknik Servis .... Uzman Destek...!!

-HABERİNİZ OLSUN İSTEDİK-SİZİN İÇİN DOPDOLU AVANTAJLAR !

ALTERNATİF 

  Yukarıdaki resmlerin üzerine tıkayarak detaylı bilgi alabilirsiniz 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Türkiye de   teknik servislerin hemen hemen hepsi , garantili hizmet verir ( yada garantili hizmet verdiğini iddia eder) ancak bu garanti siz  servisin kapısından cıktığnız anda sona erer. DKC Bilgisayar da bu durum daha farklıdır.  Türkiye de , en uzun süreli hizmet garantisi veren firmalar arasındayız. Normal şartlarda bu tip onarımlarda garanti süresi 15 gün ile 3 ay arasındayken , biz DKC bilgisayar olarak 1 yıla kadar  işçilik garantisi vermekteyiz. 

ister teknik serivismizin müşterisi olun ister olmayın her durumda , whatsap hattımız her türlü teknik sorularınız için 7/24 sizlerin hizmetinizde , whatsap üzerinde oluşturduğumuz guruplar sizleri beklemekte . Bi nevii  gönüllü teknik danışmanınızız aslında , hemde ücretsiz :) 

Arızalı ürününüz sizden bize, bizden size gelene  kadar , birlikte takibini yapıyoruz. kargo aşamasında onarım aşamasında test aşamasında sizleri sürekli bilgilendiriyoruz   devamını oku 


 

|KURUMSAL||TEKNİK SERVİS||KAMPANYALAR||BLOG||DKC MARKET||SORUN GİDERME||ÇÖZÜM ORTAKLIĞIMIZ||MÜŞTERİ DENEYİMLERİ|


ARNAVUTKÖY BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ATAŞEHİR BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ AVCILAR BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BAĞCILAR BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BAHÇELİEVLER BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BAKIRKÖY BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BAŞAKŞEHİR BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BAYRAMPAŞA BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BEŞİKTAŞ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BEYLİKDÜZÜ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BEYOĞLU BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BÜYÜKÇEKMECE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BEYKOZ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ  ÇEKMEKÖY BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ESENLER BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ESENYURT BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ EYÜP BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ FATİH BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ GAZİOSMANPAŞA BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ GÜNGÖREN BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ KADIKÖY BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ KAĞITHANE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ KARTAL BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ KÜÇÜKÇEKMECE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ MALTEPE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ PENDİK BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ SANCAKTEPE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ SARIYER BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ SİLİVRİ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ SULTANBEYLİ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ SULTANGAZİ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ŞİLE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ŞİŞLİ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ TUZLA BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ÜSKÜDAR BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ÜMRANİYE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ZEYTİNBURNU BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ Bilgisayar tamiri servisi - laptop tamiri servisi - cep telefonu teknik servisi - ipad tamir servisi - monittör teknik servisi -tablet tamri servisi-anakart tamiri - güc kaynağı tamiri -ekran kartı tamiri -anadolu yakası teknik servis avrupa yakası teknik servis istanbul teknik servis ankara  tamir servisi -izmir teknik servis -bursa tamir servisi -antalya tamir servisi   asus yetkili servis -toshiba yetkili servis-casper yetkili servis -hp yetkili servis -casper yetkili servis -exper  yetkili servis - moonster yetkili servis- istanbul tamir servisi  -pendik bilgisayarcı #bilgisayar #teknik #servis #laptop #notebook #netbook  #monitör  #tablet  #ipad  #monitör #tamir #casper #asus  #toshiba  #lanovo  #exper #grundig #moonster #hppavilion #samsung #web tasarım #google #üstsıra #sosyal medya #seo #adwords #facebook #twiter #instagram #webdesing #tasarım #html #html5 #java #javascript #youtube 

Şuan Sitemizde Aktif olanlar