SIKCA SORULAN SORULAR

Sizde sorularınızı buraya tıklayarak  bize gönderebilir , sorularınızın  yanıtlarını burada görebilirsiniz

 

Soru   : Uzak bağlantı programı ile bilgisayarma istediğiniz an bağlanabilirmisiniz ?  (Ceyhan.D - Edremit Balıkesir)

Cevap : Kesinlikle Hayır ... Kurmuş olduğunuz termnal prgramın içinde böyle bir özellik var ancak bu özellik, siz onay vermeden asla aktif hale getirilmemektedir. Bilgisayarınıza bağlanmamızı istediğinizde , ilgili prorgramı kurup bize şifre vermeniz gerekmektedir.

                                                                                                            

Soru   : Bilgisayarımı ne kadar zamanda teslim ediyorsunuz ?  yarım saatte bir saatte teslim edecek  tenik servisler var (Hatice U - Kaynarca Pendik)

Cevap :Bilgisayar , İpad yada Monitör cihazlarınızı onardıktan sonra 1 yıla kadar servis  garantisi vermek durumundayız. Dolayısıyla cihazınızdan emin olmadan tüm testlerini  yapmadan size göndermiyoruz. Piyasada 1 saatte teslimat yapan hatta 1 saatin altında bile teslimat yapan teknik servisler var  Ancak bu servisler size 1 yıla kadar garanti vermiyor . Zaten bir coğu da seevisin kapısından cıktığınız anda cihazınızı geri kabul etmiyor. Yada arızayı coğunlukla müşteriye maal ediyor. Bizim prensiplerimizde müşteri memnuniyeti yüzde yüz müşteri maduriyeti yüzde sıfırdır Cİhazınızn calışmasından emin olmak adına ve size güvenle gönderebilmemiz adına servisimizin Kargo haric 3 -20 gün arası bir iş süreci vardır. Anakart ve Ekran değişimlerinde bu sürec sizinde insiyarifinizi alarak biraz daha uzayabiliyor. ancak basit onarımlarda teslimat süremiz genelde 1 haftayı  geçmemektedir.

 

Soru   : Kargoları neden Şube teslim kabul ediyorsunuz (Murat. G- Arpaçay- Kars)

Cevap : Gün içinde aynı  anda birden fazla kargo geliyor , dolayısı ile bir cok kargonun bir anda servisimize gelmesi kargo maliyetini arttırmakta. kargo için müşterimizden ücret  alamayacağımzı  da göz önünde bulundurararak  kargolarınızı  adres teslim değil şube teslimi aldığımızda maliyetleri önemli ölcüde düşürdüğümüz için bu şekilde calışıyoruz.

 

Soru   :Servis ücretlerinizi çok pahalı buluyorum bu konuda bir düzenleme yapacakmısınzı ?  (Serap E .-Bornova İzmir )

Cevap :Bakıldığında Teknik Servis işi yapan yüzbinlerce kişi var (bakın teknik servis olan demiyoruz , Teknik servis işi yapan ) hal böyle oluncada , bu işi yapan bir cok kişi sırf günü döndürebilmek için müşteriye uygun hatta uygun altında fiyat vermekte , ancak verilen hizmetlerle söylenen sözler birbirini tutmamaktadır. 20-30 tl ye format atan bir servise  format attırıp cihazınızı aldığınızda emin olun bir kac gününüz cihazın eksik yazlımlarını bulup  kurmakla gecebiliyor. Dİsk test yapılmadan atılan format sonrasında kısa bir süre sonra cihaz komple susuabilyor ve siz tekrar tekrar format attırdığınız kişinin yolunu tutuyorsunuz. aynı şeyler diğer servis işlemleri içinde geceli tabiki. Bunun dışında hiç bir servis size uzun süreli garanti veremiyor. Cİhazınız  Bizim servisimize  hangi arıza ile gelirse gelsin cihazınzın fiziksel temizliğini  yapıyoruz. Böylece ileriki günlerde ısı ve tozdan dolayı oluşabilecek farklı bir arızanın önüne geciyoruz. uzak mesafelerde tabiiki size kargo ücreti ödetmiyoruz. üstelik arıza  tespit ücretimiz de yok .Dolayısı ile yapılan her işin uğraşılan her uğraşın bir bedeli mutlaka vardır. en basitinden bir işletim sistemi kurmak bile saatlerimiz almakta. Bircok kişinin aksine "cd yi tak o kendi kendine ilerliyor zaten "  mantığığını benimsemiyoruz. Tabii bunun yanında her yaptığımız işten sonra müşterimize uygun bir indirim yapmaya calışıyoruz. ucuz ve kaliteli hizmet yerine , hakkı  olan ücreti alan yüksek kaliteli hizmetten yanayız.  

Soru   :Arıza Tespit Ücreti ne kadar alıyorsunuz ? (Nurican G.-Görükle Bursa)

Cevap :Müşteri onarıma onay  vermediği sürece , yapmadığımız bir tamirat tan tespit ücreti adı altında hiçbir ücret talep etmemekteyiz. Servisimizdeki cihazının onarımına onay vermeyen müşterimiz , yanlızca Servisimiznden  kendisine  iade olarak gönderdiğimiz cihazının Kargo ücretini öder. Onarılan cihazlarda ise tabiiki servis ücreti almaktayız. servis ücretleri hakkında  Kullanıcı işlemleri >>Servis prosedürümüz  başkıklı  bölümü ziyaret edebilirsiniz.

 

Aradığınızı bulamadınız mı ? O halde Buraya Tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz

 

 

 

 

Yorumlar

  • Esma şahan

    Bilgeseyar kasasında 2 bellek yeri var ama kasayı açtığımızda 1 tane bellek vardı ve bilgeseyar açılmıyor ne yapmalıyım

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Bir Teknik Servisten Daha fazlası ! Söktakçı değil , Tamirci bir bilgisayar servisi ... Türkiye'nin Teknik Servis Noktası ! Bir Yıla kadar garanti Türkiyenin Her yerine Kargo ! Her Bütçeye uygun Bilgisayar ! Telefon ve WhatsApp Desteği 7/24 Kesintisiz Destek ! Web tasarımı ve desteği Ücretsiz Teknoloji Danışmanlığı !... Türk Teknik Servis .... Uzman Destek...!!

-HABERİNİZ OLSUN İSTEDİK-SİZİN İÇİN DOPDOLU AVANTAJLAR !

ALTERNATİF 

  Yukarıdaki resmlerin üzerine tıkayarak detaylı bilgi alabilirsiniz 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Türkiye de   teknik servislerin hemen hemen hepsi , garantili hizmet verir ( yada garantili hizmet verdiğini iddia eder) ancak bu garanti siz  servisin kapısından cıktığnız anda sona erer. DKC Bilgisayar da bu durum daha farklıdır.  Türkiye de , en uzun süreli hizmet garantisi veren firmalar arasındayız. Normal şartlarda bu tip onarımlarda garanti süresi 15 gün ile 3 ay arasındayken , biz DKC bilgisayar olarak 1 yıla kadar  işçilik garantisi vermekteyiz. 

ister teknik serivismizin müşterisi olun ister olmayın her durumda , whatsap hattımız her türlü teknik sorularınız için 7/24 sizlerin hizmetinizde , whatsap üzerinde oluşturduğumuz guruplar sizleri beklemekte . Bi nevii  gönüllü teknik danışmanınızız aslında , hemde ücretsiz :) 

Arızalı ürününüz sizden bize, bizden size gelene  kadar , birlikte takibini yapıyoruz. kargo aşamasında onarım aşamasında test aşamasında sizleri sürekli bilgilendiriyoruz   devamını oku 


 

|KURUMSAL||TEKNİK SERVİS||KAMPANYALAR||BLOG||DKC MARKET||SORUN GİDERME||ÇÖZÜM ORTAKLIĞIMIZ||MÜŞTERİ DENEYİMLERİ|


ARNAVUTKÖY BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ATAŞEHİR BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ AVCILAR BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BAĞCILAR BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BAHÇELİEVLER BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BAKIRKÖY BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BAŞAKŞEHİR BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BAYRAMPAŞA BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BEŞİKTAŞ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BEYLİKDÜZÜ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BEYOĞLU BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BÜYÜKÇEKMECE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BEYKOZ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ  ÇEKMEKÖY BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ESENLER BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ESENYURT BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ EYÜP BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ FATİH BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ GAZİOSMANPAŞA BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ GÜNGÖREN BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ KADIKÖY BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ KAĞITHANE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ KARTAL BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ KÜÇÜKÇEKMECE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ MALTEPE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ PENDİK BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ SANCAKTEPE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ SARIYER BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ SİLİVRİ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ SULTANBEYLİ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ SULTANGAZİ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ŞİLE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ŞİŞLİ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ TUZLA BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ÜSKÜDAR BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ÜMRANİYE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ZEYTİNBURNU BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ Bilgisayar tamiri servisi - laptop tamiri servisi - cep telefonu teknik servisi - ipad tamir servisi - monittör teknik servisi -tablet tamri servisi-anakart tamiri - güc kaynağı tamiri -ekran kartı tamiri -anadolu yakası teknik servis avrupa yakası teknik servis istanbul teknik servis ankara  tamir servisi -izmir teknik servis -bursa tamir servisi -antalya tamir servisi   asus yetkili servis -toshiba yetkili servis-casper yetkili servis -hp yetkili servis -casper yetkili servis -exper  yetkili servis - moonster yetkili servis- istanbul tamir servisi  -pendik bilgisayarcı #bilgisayar #teknik #servis #laptop #notebook #netbook  #monitör  #tablet  #ipad  #monitör #tamir #casper #asus  #toshiba  #lanovo  #exper #grundig #moonster #hppavilion #samsung #web tasarım #google #üstsıra #sosyal medya #seo #adwords #facebook #twiter #instagram #webdesing #tasarım #html #html5 #java #javascript #youtube 

Şuan Sitemizde Aktif olanlar