Bircok bilgisayar servisi , kendisine gelen şikayete göre arızayı giderir ve cihazı kısa bir sürede teslim eder . Bu durum hem servis hemde müşteri için olağan üstü bir şeydir. Düşünsenize , en fazla bir gün gibi kısa bir sürede cihazınız size kusursuz bir şekilde  teslim ediliyor. Türkiye nin teknik servis noktası olarak biz böyle bir onarım şeklini desteklemiyor ve tasvip etmiyoruz . Neden mi ? Teknik Servise zaten yorgun gelen bir cihazda sadece mevcut arızayı gidermek , sonrasında belkide kısa bir süre sonra  doğabilecek arazaları görmezden gelmek , bizim calışma tarzımıza uygun değil.  Ne yapmak lazım ? ... Servisimize gelen cok basit bir arza dahi olsa , mesela basit bir işletim sistemi kurulumu bile olsa , Mutlaka ama mutlaka cihazı geniş kapsamlı bir kontroldem geciriyoruz. En basitinden , servisimize her gelen cihazda laptop yada masa üstü bilgisayar farketmeksizin  mutlaka ama mutlaka bakım temizlik ve termallenmesi yapılır.

Tabii sadece bu değil ! Teknik Servisimize onarım için gelen ürünlerin hemen  hepsi yorgun cihazlar. en az 3-5 yıllık cihazlar. Dolayısı ile bu cihazlarda kırık cıkık çatlak patlak muhtemelen olacaktır. İşte Türkiyenin Teknik Servis Noktası  olarak biz , üzerimize düşeni yapmaya calışıyor ve arızası ne olursa olsun , servise gelen cihazlarda öncelikle bakım temizlik ve kırık cıkık patlak catak gibi eksiklerin onarımlarını sağlıyoruz. Sözgelimi  servisimize gönderilen bir tablette  dokunmatik değişimi yapmamız gerekiyor , ancak bu tablette ses acma kısma butonuda zor basıyor. müşteriye sormadan bu butonun değşimini ( ücretsiz) olarak yapıyoruz. yada bir  laptop bilgisayar ekran kırık hatası ile geliyor. bu cihazda bakıyoruz mesela usb portlarından biri yada bir kacı bozuk. işte bunların değşimini de yine ücretsiz sağlıyoruz. şarj almada sıkıntı yaşıyor laptop diyelim. ama bize sadece format için geldi. Cihazın bakım temziliklerini yaparken bir de şarj soketini değiştiriyoruz sonra formatını atıp müşterimize gönderiyoruz. Biz buna Çoklu Onarım (Multyple Repair) yani kısaca MR diyoruz. MR için sizden herhangi bi ek ücret talep edilmez. Bunun sebebi aslında biraz da kendimizi garantiye almak :) Bir örnek verelim ; Müşteri gelir ve cihazında harddisk değişmesi gerektiğini tespit ederiz. Normalde servis harddiski değiştirir ve cihazı teslim eder . Biz TürkTeknik Servis ailesi olarak harddiski değiştirmeden önce cihazı derinlemesine bir check up dan geciririz. ilk önce bakımını temzilğini yaparız. Eğer biz bu cihazda bakım temzlik yapmaz isek , zaten yorgun ve bakım sız olan laptop ( yada masaüstü bilgisayar) bir süre sonra komple susacaktır. Müşteri de bunu  ister istemez bize maal edecektir. ''size göndermeden önce böyle bir sorunu yoktu'' gibi tepkiler almaktansa , aslında bi bakıma önlemimizi almaya calışıyoruz. Müşteri bu tip bir tepki verdikten sonra Servisimizce hic bir mazeret olmayacaktır. tabii bu tip olaylara birazda müşteri penceresinden bakmaya calışıyoruz. o sebeple bu kadar hassas davranıyoruz. Cogu müşteri yada coğu servis bize şu tepkiyi vermiştir '' usta ya altı üstü bi ekran  takacaksın 4 tane vida sıkacaksın cok mu zor. '' hayır tabiiki ekran takmanın zor bi yanı yok. ama ekran takmadan önce cihazınızı check up tan gecirmek zorundayız. bu işlemde oldukca meşakkatli bir iştir. yoksa ekran takmanın hiç bir zorluğu yok. Sadece bir ekran takıp cihazı gönderdiğimizi düşünürsek bu kezde müşteriye garanti veremeyiz....! Türkiyenin Teknik Servis noktası olarak da , garantisiz bir onarım yapmak bize yakışmayacaktır. yarım satte bir saate bir günde yapılan onarımlara tamamen karşıyız !

Bir Teknik Servisten Daha fazlası ! Söktakçı değil , Tamirci bir bilgisayar servisi ... Türkiye'nin Teknik Servis Noktası ! Bir Yıla kadar garanti Türkiyenin Her yerine Kargo ! Her Bütçeye uygun Bilgisayar ! Telefon ve WhatsApp Desteği 7/24 Kesintisiz Destek ! Web tasarımı ve desteği Ücretsiz Teknoloji Danışmanlığı !... Türk Teknik Servis .... Uzman Destek...!!

-HABERİNİZ OLSUN İSTEDİK-SİZİN İÇİN DOPDOLU AVANTAJLAR !

ALTERNATİF 

  Yukarıdaki resmlerin üzerine tıkayarak detaylı bilgi alabilirsiniz 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Türkiye de   teknik servislerin hemen hemen hepsi , garantili hizmet verir ( yada garantili hizmet verdiğini iddia eder) ancak bu garanti siz  servisin kapısından cıktığnız anda sona erer. DKC Bilgisayar da bu durum daha farklıdır.  Türkiye de , en uzun süreli hizmet garantisi veren firmalar arasındayız. Normal şartlarda bu tip onarımlarda garanti süresi 15 gün ile 3 ay arasındayken , biz DKC bilgisayar olarak 1 yıla kadar  işçilik garantisi vermekteyiz. 

ister teknik serivismizin müşterisi olun ister olmayın her durumda , whatsap hattımız her türlü teknik sorularınız için 7/24 sizlerin hizmetinizde , whatsap üzerinde oluşturduğumuz guruplar sizleri beklemekte . Bi nevii  gönüllü teknik danışmanınızız aslında , hemde ücretsiz :) 

Arızalı ürününüz sizden bize, bizden size gelene  kadar , birlikte takibini yapıyoruz. kargo aşamasında onarım aşamasında test aşamasında sizleri sürekli bilgilendiriyoruz   devamını oku 


 

|KURUMSAL||TEKNİK SERVİS||KAMPANYALAR||BLOG||DKC MARKET||SORUN GİDERME||ÇÖZÜM ORTAKLIĞIMIZ||MÜŞTERİ DENEYİMLERİ|


ARNAVUTKÖY BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ATAŞEHİR BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ AVCILAR BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BAĞCILAR BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BAHÇELİEVLER BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BAKIRKÖY BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BAŞAKŞEHİR BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BAYRAMPAŞA BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BEŞİKTAŞ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BEYLİKDÜZÜ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BEYOĞLU BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BÜYÜKÇEKMECE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ BEYKOZ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ  ÇEKMEKÖY BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ESENLER BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ESENYURT BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ EYÜP BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ FATİH BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ GAZİOSMANPAŞA BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ GÜNGÖREN BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ KADIKÖY BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ KAĞITHANE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ KARTAL BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ KÜÇÜKÇEKMECE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ MALTEPE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ PENDİK BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ SANCAKTEPE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ SARIYER BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ SİLİVRİ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ SULTANBEYLİ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ SULTANGAZİ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ŞİLE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ŞİŞLİ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ TUZLA BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ÜSKÜDAR BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ÜMRANİYE BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ ZEYTİNBURNU BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ Bilgisayar tamiri servisi - laptop tamiri servisi - cep telefonu teknik servisi - ipad tamir servisi - monittör teknik servisi -tablet tamri servisi-anakart tamiri - güc kaynağı tamiri -ekran kartı tamiri -anadolu yakası teknik servis avrupa yakası teknik servis istanbul teknik servis ankara  tamir servisi -izmir teknik servis -bursa tamir servisi -antalya tamir servisi   asus yetkili servis -toshiba yetkili servis-casper yetkili servis -hp yetkili servis -casper yetkili servis -exper  yetkili servis - moonster yetkili servis- istanbul tamir servisi  -pendik bilgisayarcı #bilgisayar #teknik #servis #laptop #notebook #netbook  #monitör  #tablet  #ipad  #monitör #tamir #casper #asus  #toshiba  #lanovo  #exper #grundig #moonster #hppavilion #samsung #web tasarım #google #üstsıra #sosyal medya #seo #adwords #facebook #twiter #instagram #webdesing #tasarım #html #html5 #java #javascript #youtube 

Şuan Sitemizde Aktif olanlar